0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
فولاد سپاهان
۱
۱
ذوب آهن
Finished
۱۶:۰۰
  International European Championship, Qualification Group H
France
۴
۰
Iceland
Finished
۰۰:۱۵
Andorra
۰
۳
Albania
Finished
۰۰:۱۵
  International European Championship, Qualification Group A
Montenegro
۱
۵
England
Finished
۰۰:۱۵
Kosovo
۱
۱
Bulgaria
Finished
۰۰:۱۵
  International International Friendly Games
Morocco
-
-
Argentina
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Japan
۱
۰
Bolivia
Finished
۱۵:۰۰
Korea Republic
۲
۱
Colombia
Finished
۱۵:۳۰
Nigeria
-
-
Egypt
inprogress
۲۱:۳۰
United Arab Emirates
۰
۰
Syria
Finished
۱۸:۱۵
  International Youth U23 AFC Championship, Qualification, Group A
Qatar
-
-
Oman
inprogress
۲۰:۳۰
Nepal
-
-
Afghanistan
inprogress
۲۰:۳۰
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 3
Hungary
۰
۳
Germany
Finished
۱۷:۳۰
Croatia
۲
۳
Norway
Finished
۱۷:۳۰
  International European Championship, Qualification Group B
Luxembourg
۱
۲
Ukraine
Finished
۰۰:۱۵
Portugal
۱
۱
Serbia
Finished
۰۰:۱۵
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 5
Israel
۰
۳
France
Finished
۱۸:۳۰
Poland
۰
۰
Switzerland
Finished
۱۸:۳۰
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 2
Denmark
۲
۲
England
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
۳
۱
Greece
Finished
۱۸:۳۰
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 9
Bosnia & Herzegovina
-
-
Moldova
inprogress
۲۰:۳۰
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 6
Cyprus
-
-
Turkey
inprogress
۲۰:۴۵
Scotland
-
-
Portugal
inprogress
۲۰:۴۵
  International Youth Viareggio Cup, Women, Knockout stage
Juventus FC Women
۴
۰
Sassuolo Calcio
Finished
۱۷:۳۰
  International Youth U23 AFC Championship, Qualification, Group D
Saudi Arabia
-
-
United Arab Emirates
inprogress
۲۱:۵۵
  International European Championship, Qualification Group J
Armenia
-
-
Finland
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Mineiro, Modulo I, Playoffs
America FC MG
۲
۰
Caldense MG
Finished
۰۳:۳۰
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 7
Belgium
۲
۵
Ukraine
Finished
۱۸:۳۰
Serbia
۰
۲
Italy
Finished
۱۸:۳۰
  International Youth U20 Friendly Games
Poland
-
-
Germany
inprogress
۲۱:۳۰
Portugal
-
-
England
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Spain LaLiga 2
RCD Mallorca
۳
۰
Real Zaragoza
Finished
۰۰:۳۰
  International Youth U21 Friendly Games
Greece
۱
۱
Montenegro
Finished
۱۹:۰۰
Georgia
۲
۱
Israel
Finished
۱۹:۳۰
Lithuania
-
-
Belarus
Finished
۱۸:۳۰
Poland
۰
۲
Serbia
Finished
۱۸:۳۰
Kosovo
۱
۰
Malta
Finished
۱۸:۳۰
Estonia
۱
۱
Macedonia
Finished
۱۸:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
Al-Nasr Dubai SC
۲
۳
Arsenal FC
Finished
۱۸:۰۰
FC Dinamo Batumi
۲
۲
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۶:۳۰
FC Naftovyk Dolyna
۱
۲
Vyhor Yamnytsia
Finished
۱۵:۳۰
Karpaty Brosniv-Osada
-
-
FC Bytkiv
Finished
۱۹:۳۰
FC Dynamo Bryansk
۰
۲
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۷:۳۰
FK Zvijezda 09
-
-
FK Podrinje
Finished
۱۸:۰۰
  Italy Serie C, Girone C
SS Juve Stabia
۱
۱
FC Rieti
Finished
۰۰:۱۵
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 3
Andorra
-
-
Albania
inprogress
۲۲:۰۰
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 1
Romania
۴
۰
Azerbaijan
Finished
۱۸:۳۰
Russia
۰
۲
Republic of Ireland
Finished
۱۸:۳۰
  International Youth U23 Friendly Games
Netherlands
-
-
Egypt
Finished
۱۸:۳۰
Netherlands
-
-
Egypt
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Argentina Copa Argentina
CA Talleres De Cordoba
۵
۰
CD Laferrere
Finished
۰۱:۴۰
  Thailand U19 League
Surin Sports Association
۱
۱
Sisaket United Fc
Finished
۱۳:۳۰
Dome FC
۷
۰
Sports Association Saraburi
Finished
۱۰:۳۰
Chachoengsao FC
-
-
Trat FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Peru Primera Division, Apertura
UTC De Cajamarca
۰
۰
Sport Huancayo
Finished
۰۱:۰۰
  Australia Gold Coast Veto League 1 Reserve
Broadbeach United
۲
۳
Robina City Reverse
Finished
۱۳:۰۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Bangor Celtic FC
۰
۱
Malahide United
Finished
۰۰:۱۵
Wayside Celtic FC
۱
۱
Newtown Rangers AFC
Finished
۰۰:۳۰
Leixlip United AFC
۴
۳
Tek United
Finished
۰۰:۱۵
  Brazil Paulista, Serie A1, Trofeu do Interior
Mirassol FC SP
۲
۰
Guarani FC SP
Finished
۰۰:۳۰
  International Youth U17 CONMEBOL Championship, Group A
Bolivia
۳
۵
Venezuela
Finished
۰۲:۴۰
Ecuador
۳
۲
Chile
Finished
۰۵:۰۰
  Colombia Primera B, Apertura
Real Cartagena FC
۲
۱
Boyaca Chico FC
Finished
۰۰:۴۵
  Chile Primera Division
Universidad De Concepcion
۱
۱
CD Antofagasta
Finished
۰۳:۳۰
  Australia FFA Cup, Preliminary Round, State Queensland
Annerley
۱
۱
UQ FC
Finished
۱۴:۰۰
  International Youth U19 Friendly Games
FYR Macedonia
-
-
Albania
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
-
-
Egypt
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Paraguay Primera Division, Apertura
Deportivo Capiata
۲
۱
Deportivo Santani
Finished
۰۳:۴۵
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 4
Netherlands
-
-
Spain
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Slovenia
-
-
Wales
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Colombia Primera A, Apertura
Boyaca Patriotas FC
۳
۱
CD La Equidad
Finished
۰۳:۰۰
Rionegro Aguilas
۱
۱
CA Bucaramanga
Finished
۰۵:۰۰
  Uruguay Primera Division Reserve League
Progreso
-
-
Boston River
Finished
۱۶:۳۰
Penarol Montevideo
-
-
Racing Club Montevideo
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Fenix Montevideo
-
-
Danubio FC
Finished
۱۷:۳۰
Juventud de Las Piedras
-
-
Cerro Largo FC
inprogress
۲۱:۳۰
Nacional de Montevideo
-
-
Plaza Colonia Reserve
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Australia Sunshine Coast Premier League
Woombye Snakes Sc
۰
۱
Noosa Lions
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Gold Coast Veto League 1
Broadbeach United
۰
۷
Robina City
Finished
۱۵:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Quilmes Atletico Club
۰
۰
CA Brown De Adrogue
Finished
۰۴:۳۵
  Argentina Primera B
Csdc Espanol
-
-
CA San Telmo
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia Sunshine Coast Premier League Reserve
Woombye Snakes Sc
۲
۸
Noosa Lions Fc
Finished
۱۳:۰۰
  Uganda Premier League
Tooro United FC
-
-
Bul FC
Finished
۱۸:۰۰
Uganda Revenue Authority FC
-
-
Express FC
Finished
۱۷:۳۰
  France National
AS Lyon-Duchere
-
-
FC Bourg-En-bresse Peronnas 01
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Slovakia 2. Liga
MFk Dukla Banska Bystrica
-
-
Lok. Kosice
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico Liga Premier
Leones Negros Udg II
۰
۳
Coras de Nayarit
Finished
۰۳:۳۰
  Israel Liga Bet South A
Beitar Ramat Gan
-
-
SC Bnei Yaffo Ortodoxim
Finished
۱۸:۰۰
Beitar Petah Tikva
-
-
Hapoel Kiryat Ono
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Hapoel Nahalat Yehuda
-
-
Hapoel Bnei Jat United
Finished
۱۸:۰۰
  Israel Liga Bet North A
FC Ahva Kfar Manda
-
-
Maccabi Ahva Yarka
Finished
۱۸:۰۰
Ihud Bney Majd AL Krum
-
-
Maccabi Bnei Nahef
Finished
۱۸:۰۰
Beitar Naharia
-
-
FC Tzeirei Kfar Kanna
Finished
۱۸:۰۰
  Venezuela Segunda Division
Union Local Andina
-
-
Urena SC
بازی شروع نشده است
۰۰:۰۰
  Kazakhstan Cup
Sdyusshor 8 Astana
-
-
Didara Sidikbeka
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Denmark Amateur Reserveligaen, Pulje 2
AC Horsens
-
-
FC Copenhagen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Israel Liga Bet South B
Bnei Yzalel Rehovot
-
-
MS Hapoel Yeroham
Finished
۱۸:۰۰
  Israel Liga Bet North B
Hapoel FC Sandala Gilboa
-
-
SC Daburiyya Osama
Finished
۱۸:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga West
SC Wiedenbrück
-
-
TSV Alemannia Aachen
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil U20 Gaucho
Uniao Harmonia Fc Rs
-
-
Serc Brasil Rs
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید